Skład Samorządu Uczniowskiego w r. szk. 2023/2024:

Przewodnicząca: Julia Kaźmierowska

Zastępca: Michał Kisłowski

Opiekunowie:

Beata Zdancewicz

Beata Kondracka

Monika Kamińska-Nejfert

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

• Bądź na luzie, przebierz się

• Pierwszy Dzień Wiosny

• Dzień 21 marca, to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale również Światowy Dzień Zespołu Downa.
        Nasza szkolna młodzież, od najmłodszych (przedszkole), poprzez wiekowo średnich (klasy 1-3) i skończywszy na starszakach (klasy 4-8) chętnie przystąpili do Akcji "Dzień Kolorowej Skarpetki" organizowanej przez Suwalski Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Suwałkach i sfotografowali swoje kolorowe stópki.
        Bardzo, bardzo dziękujęmy.

Samorząd szkolny

Fajowymi fryzurami, kolorowymi ciuszkami i rozgrywkami siatkówki przegoniliśmy zimę na dobre. Zawitały do nas balet Panie Wiosny.
        Bilecikiem wstępu na wiosenne salony hali sportowej było jedzonko dla naszych braci mniejszych (piesełków, koteczków). Zebrane jedzonko przekazaliśmy od razu Fundacji Zwierzęta Niczyje.
        Dziękujemy za Wasze wielkie serducho ♡♡♡♡♡♡

• Na Zdrowie Dla Filipka

• Kochani, w akcji #NaZdrowieDlaFilipka zebraliśmy 1785,04 zł.
        Suuuuuuuper. Dziękujemy bardzo !!!!!!!!